• Kategorie
  • Arriba 1 podręcznik + ćwiczenia do nauki hiszpańskiego

101.52
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 2-5 dni roboczych
Cena przesyłki 12
Paczkomaty InPost 12
InPost Kurier 14
Poczta Polska 19
Kurier DHL 19
Dostępność 6 szt.
ISBN 9788395150302

Kurs języka hiszpańskiego na poziomie podstawowym jest skierowany do młodzieży i dorosłych.
Ma na celu podniesienie kompetencji językowych i komunikatywnych uczącego się do poziomu A1 według Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego.
Podręcznik powstaje w oparciu o doświadczenie trzech nauczycieli języka hiszpańskiego, którzy mają za sobą ponad 30 000 godzin zajęciowych spędzonych na lekcjach ze słuchaczami kursów.
Dany podręcznik ma na celu ułatwienie pracy nauczyciela - zaczynając od przygotowywania zajęć, przez nauczanie, kończąc na wyjaśnianiu problematycznych zagadnień, czy też innych problemach, które mogą pojawić się w trakcie zajęć.
W sposób sekwencyjny i uporządkowany podręcznik zawiera materiały leksykalne i gramatyczne, różnorodne gry i zabawy połączone z konwersacjami, tekstami, nagraniami audio i ćwiczeniami.
Dana publikacja jest skonstruowana w taki sposób, że zminimalizuje używanie materiałów z innych podręczników.
Dzięki temu zarówno nauczyciel jak i uczeń dysponują niezbędnymi materiałami do szybkiej, wygodnej i efektywnej nauki.
Podręcznik jest tworzony w Polsce, przez co zawiera postacie i elementy nawiązujące do kultury kraju, co ma na celu uatrakcyjnienie materiały dla polskiego ucznia, zachowując przy tym kontekst wielokulturowy i międzynarodowy.
Bohaterką książki jest Natalia, polska studentka, która wyjeżdża na stypendium do Hiszpanii, gdzie dzieli mieszkanie z trójką współlokatorów: Chen z Chin, Vero z Hiszpanii i Luizem z Brazylii.
Wszystkie postacie są obecne w tekstach i licznych ćwiczeniach.
Podręcznik „Arriba 1" składa się z 12 rozdziałów.
W każdym z nich jest przedstawiona jedna historia, która jest w postaci przewodnika, w którym Natalia opowiada o swoim pobycie w Hiszpanii. Na końcu każdego rozdziału znajduje się zestaw ćwiczeń, aby móc użyć i przećwiczyć wiedzę wyniesioną z każdego rozdziału.
Nauczyciele i uczniowie korzystający z „Arriba 1" osiągają bardzo dobre wyniki i w pozytywny sposób komentują podręcznik.
Na naszej stronie internetowej nauczyciel, który posiada podręcznik, może znaleźć darmowy przewodnik metodyczny i ma dostęp do dodatkowych materiałów, plików audio (z możliwością do pobrania w formacie mp3), materiałów uzupełniających (fiszek, gier, dodatkowych ćwiczeń, powtórzeń, itd.).

Autor Telmo Diz,Javier Infante,Santiago Vasqez
Oprawa miękka
Rok wydania 2018
Format 21,1x29,7
Data wydania 2024-04-11
Status Nowość
Wydawca Editnos
Stron 152