• Kategorie
  • Face it 1 Student's Book Język angielski.

100.98
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 2-5 dni roboczych
Cena przesyłki 12
Paczkomaty InPost 12
InPost Kurier 14
Poczta Polska 19
Kurier DHL 19
Dostępność 6 szt.
ISBN 9788301224080

Face it 1. A2+/B1. Język angielski dla liceów i techników.
Podręcznik Podręcznik Face it 1 do nauki języka angielskiego na poziomie A2+/B1 przeznaczony jest dla uczniów liceów i techników. Pięcioczęściowa seria podręczników do nauki języka angielskiego dla uczniów, którzy kontynuują naukę.
W 2023 roku dostępne będą dwie pierwsze części kursu.
Umożliwi to dobranie odpowiedniego poziomu startowego dla grupy: A2+/B1 lub B1.
Kurs przygotowuje uczniów do matury już od pierwszego tomu, uwzględniając potrzeby klas na różnych poziomach znajomości języka angielskiego.
Kurs powstał dzięki połączeniu wiedzy i doświadczenia uznanych wydawców, jakimi są Cambridge University Press & Assessment oraz Wydawnictwo Naukowe PWN. O serii: Face It to nowoczesna publikacja, która spełnia potrzeby i wpisuje się w możliwości pokolenia Z. Współczesna młodzież, która szybko się nudzi i lubi różnorodność formy oraz prostotę przekazu, z pewnością doceni małe dawki informacji, ramki z gotowymi schematami wypowiedzi czy praktyczne wskazówki ułatwiające naukę języka angielskiego. Ikony i nagłówki towarzyszące zadaniom jasno wskazują na zakres i celowość każdego ćwiczenia, a także na jego zastosowanie w kontekście przygotowania do matury. Atuty serii: Sekcje Skills Revision - na bazie tematyki kulturowej (Culture) lub sytuacji z życia codziennego (Life Skills), oswajają ucznia z typowymi zadaniami maturalnymi oraz wdrażają go do stosowania strategii egzaminacyjnych i komunikacyjnych. Sekcje Writing Guide - zawierają nowatorskie schematy, które pomagają zaplanować wypowiedź pisemną zgodnie z wymaganiami maturalnymi. Sekcje Extra Practice - znajdują się na końcu każdego modułu i zawierają dodatkowe zadania dla tzw. fast finishers.

Oprawa miękka
Rok wydania 2023
Format 21x29,5
Data wydania 2023-08-17
Status Nowość
Wydawca PWN SZKOLNY
Stron 160
Wydanie 1