• Kategorie
  • Focus Second Edition 3. Komplet Podręcznik + Zeszyt ćwiczeń + dostęp Mondly

Brak towaru
192.32
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 2-5 dni roboczych
Cena przesyłki 12
Paczkomaty InPost 12
InPost Kurier 14
Poczta Polska 19
Kurier DHL 19
Dostępność 0 szt.
ISBN 9788367838085

Komplet Focus Second Edition 3 podręcznik + zeszyt ćwiczeń skupia się na rozwijaniu umiejętności językowych, prawidłowej wymowie i akcencie. Celem publikacji jest realizacja założeń podstawy programowej i pomoc uczniom w nauce języka angielskiego. Zestaw uzupełnia kod dostępowy do platformy MondlyWORKS.

Podręcznik Focus Second Edition 3 to kurs do nauki języka angielskiego dla licealistów i uczniów techników. Seria Focus Second Edition wyróżnia się różnorodnymi materiałami dydaktycznymi - również narzędziami do nauki online.

Książka zawiera kod dostępu do testu, który pozwala ocenić umiejętności językowe ucznia w zakresie pisania, czytania i słuchania.

Zeszyt ćwiczeń Focus Second Edition 3 uzupełnia materiał z podręcznika z tej samej serii. Intuicyjna struktura ćwiczeniówki, różnorodne ćwiczenia na gramatykę i słownictwo oraz dodatkowe komponenty umożliwiają efektywną naukę języka angielskiego. Uczniowie znajdą w ćwiczeniówce Focus Second Edition 3 arkusze pracy z filmami BBC, które wspierają osłuchanie się z językiem oraz kod dostępu do interaktywnego zeszytu ćwiczeń, który automatycznie sprawdza zamknięte zadania, udostępnia bazę nagrań audio i wideo. Ponadto uczniowie mogą skorzystać z dodatkowych ćwiczeń z zakresu gramatyki i słownictwa.

Autor Opracowanie Zbiorowe
Format 21x29,7
Data wydania 2023-08-02
Status Nowość
Wydawca PEARSON