• Kategorie
  • Mgły minionych dni

33.74
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 2-5 dni roboczych
Cena przesyłki 13.5
Paczkomaty InPost 13.5
InPost Kurier 17
Kurier DHL 19.7
Dostępność 50 szt.
ISBN 978-83-8423-529-4

Bezlitosny świat. Niebezpieczne uczucie. Cienie przeszłości.
I nadzieja, która może zachwiać systemem.

Siyako niegdyś tętniło spokojem i radością. Dziś to bezduszne miejsce, w którym ludzie zatracili wiarę w lepsze jutro. Sztuczna inteligencja, zamiast sprzymierzeńcem, stała się narzędziem kontroli, a społeczeństwo podzielono na tych, którzy mają władzę, i tych, którzy nie mają nic.

Sara, liderka rebelianckiej grupy Tricksów, od lat sprzeciwia się korporacyjnemu totalitaryzmowi. Widzi, jak technologia zaślepia ludzi, a prawda ginie pod warstwami propagandy. Kade stoi po drugiej stronie ideowego podziału. Jako potomek głowy monopolu NeuroTech Corp. jest twarzą przyszłości, do której Sara nie chce dopuścić.

Ich pierwsze spotkanie powinno doprowadzić do starcia. Zamiast tego rodzi się między nimi coś, czego nie przewidziały ani algorytmy, ani zimne kalkulacje. W świecie, który powoli zaczyna wrzeć od buzujących pod powierzchnią konfliktów, już wkrótce oboje będą musieli zadać sobie pytanie: o co tak naprawdę warto walczyć?

Autor:
Aleksandra Ząbek
Oprawa:
Miękka ze skrzydełkami
Rok wydania:
2026
Format:
13x21
Data wydania:
2026-05-04
Status:
Nowość
Wydawca:
Novae Res
Stron:
376
Wydanie:
1