• Kategorie
  • Shout out to my Ex. The ever after agency. Tom 2

44.93
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 2-5 dni roboczych
Cena przesyłki 13.5
Paczkomaty InPost 13.5
InPost Kurier 17
Kurier DHL 19.7
Dostępność 50 szt.
ISBN 978-83-8397-019-6

Z miłością jest jak z modą - czasem trzeba wrócić do starego projektu, żeby odkryć jego prawdziwą wartość.

Elle, założycielk aBlissDesigns, właśnie szykuje się na Fashion Week w Paryżu. Jej kariera szybuje, ale serce wciąż nie może zapomnieć o Leo - chłopaku ze studenckich lat, który zniknął bez słowa. Gdy Cassie, jej siostra, potajemnie zatrudnia agencję EverAfter, do akcji wkracza Poppy - swatka od zadań specjalnych.

Kiedy na horyzoncie pojawia się Lorenzo - słynny projektant butów o zaskakująco znajomym spojrzeniu - zaczyna się gra pozorów, sekretów i niedopowiedzeń. Czy za modową maską kryje się Leo? A jeśli tak - czy da się zszyć to, co kiedyś zostało rozerwane?

Miłość, hautecouture i ukryta tożsamość - ta historia pokazuje, że kiedy stawką jest serce, nawet FashionWeek może zejść na drugi plan.

Autor:
Sandy Barker
Oprawa:
Miękka ze skrzydełkami
Rok wydania:
2025
Format:
14,5x20,5
Data wydania:
2025-12-04
Status:
Nowość
Wydawca:
Wydawnictwo Labreto
Stron:
424
Wydanie:
1
Seria:
The ever after agency
Tłumaczenie:
Anna Lewicka