• Kategorie
  • Express Publishing Repetytorium Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych Język angielski Poziom podstawowy i rozszerzony Student's

106.92
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 2-5 dni roboczych
Cena przesyłki 12
Paczkomaty InPost 12
InPost Kurier 14
Poczta Polska 19
Kurier DHL 19
Dostępność 6 szt.
ISBN 9781399213042
Publikacja dla szkół ponadpodstawowych Express Publishing Repetytorium.
Język angielski. Poziom podstawowy i rozszerzony.
Student's Book adresowana jest do uczniów pięcioletniego technikum oraz czteroletniego liceum, którzy przygotowują się do zdawania egzaminu maturalnego z języka angielskiego.
Główną część podręcznika stanowi materiał z zakresu podstawowego, a dopełniają go zagadnienia uzupełniające wiedzę z zakresu rozszerzonego.
Główne zalety podręcznika:wszechstronnie rozwija słownictwo z 14 obszarów tematycznych wymienionych w podstawie programowej,pozwala gruntownie powtórzyć i przećwiczyć zagadnienia gramatyczne, kładąc nacisk na poprawność językową,oferuje bogaty wybór różnych typów zadań otwartych i zamkniętych,zawiera wskazówki dla ucznia pomocne w opanowaniu strategii komunikacyjnych i różnych technik pracy nad językiem,ułatwia systematyczną naukę dzięki przejrzystemu podziałowi materiału w poszczególnych modułach.
Podsumowanie wiedzy zdobytej w szkole średniej Zawarte w podręczniku Express Publishing Repetytorium.
Język angielski. Poziom podstawowy i rozszerzony.
Student's Book materiały łączą cechy podręcznika i repetytorium.
Pozwalają na rozwijanie umiejętności wskazanych w podstawie programowej, a także systematyczne poszerzanie znajomości zagadnień leksykalno-gramatycznych poznanych na różnych etapach nauki języka angielskiego.
Ponadto publikacja pomaga rozwijać wiedzę o współczesnym świecie dzięki tekstom o aktualnej tematyce oraz ciekawostkom zachęcającym do poznawania kultury krajów anglojęzycznych i kultury Polski.
 
Autor Opracowanie Zbiorowe
Oprawa miękka
Rok wydania 2023
Format 21x29,5
Data wydania 2024-06-25
Status Nowość
Wydawca EXPRESS PUBLISHING
Stron 316
Wydanie 3