• Kategorie
  • Język niemiecki dla pielęgniarek

Brak towaru
100.80
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 2-5 dni roboczych
Cena przesyłki 12
Paczkomaty InPost 12
InPost Kurier 14
Poczta Polska 19
Kurier DHL 19
Dostępność 0 szt.
ISBN 978-83-964109-1-7

Jest to pierwszy na rynku praktyczny podręcznik języka niemieckiego dla pielęgniarek, studentów medycyny i lekarzy wyjeżdżających do krajów niemieckojęzycznych na staże i praktyki w ramach programu ERASMUS.

Przeznaczony jest dla osób, które opanowały język niemiecki w zakresie podstawowym i pragną poszerzyć jego znajomość o terminologię medyczną.

Książka ta ułatwi pielęgniarkom, studentom i lekarzom oraz opiekunom osób starszych przygotowanie się do pracy podczas pobytu za granicą.

Zawiera obszerny słownik złożony z około 400 haseł z medycyny ogólnej (anatomia, fizjologia, choroby i ich objawy, opieka i dokumentacja pielęgniarska itp.) oraz słownictwo przydające się w życiu codziennym.

Dr Jolanta Bielińska, z wykształcenia ekonomista i prawnik, jest autorką książki „Język włoski dla pielęgniarek" wydanej i funkcjonującej na rynku od 2005 r.

Pozycja „Język niemiecki dla pielęgniarek" stanowi wersję językową tego wydania, tak jak opublikowany już podobny podręcznik w języku angielskim. W przygotowaniu edycja w języku ukraińskim.

Podręcznik językowy dla medyków został pozytywnie zrecenzowany przez lekarzy - wykładowców University of Oxford.

 

Autor Jolanta Bielińska
Oprawa miękka
Rok wydania 2022
Format 14,8x21
Data wydania 2023-08-08
Status Nowość
Wydawca Wydawnictwo - Drukarnia I-BiS Bierońscy
Stron 284
Wydanie 1