• Kategorie
  • Nowe Repetytorium języka niemieckiego Z gramatyki dlaśredniozaawansowanych i zaawansowanych B1/C1

Brak towaru
107.10
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 2-5 dni roboczych
Cena przesyłki 12
Paczkomaty InPost 12
InPost Kurier 14
Poczta Polska 19
Kurier DHL 19
Dostępność 0 szt.
ISBN 978-83-01-22414-1

Jeśli opanowałeś już podstawy niemieckiego i chcesz wejść na wyższy poziom zaawansowania, gramatyka języka niemieckiego sprawia Ci trudność, zamierzasz wyeliminować błędy i chcesz wyrażać się poprawnie, sięgnij po „Repetytorium z gramatyki języka niemieckiego dla średniozaawansowanych i zaawansowanych" przygotowane przez PWN Wydawnictwo Szkolne.
Nowe repetytorium z gramatyki języka niemieckiego to ciesząca się dużą popularnością publikacja autorstwa Stanisława Bęzy, teraz w nowej odsłonie - rozszerzona o wersję interaktywną wraz z nagraniami audio. Atuty repetytorium: Repetytorium umożliwia uzupełnienie lub gruntowne powtórzenie i usystematyzowanie zagadnień gramatycznych z języka niemieckiego, obejmuje zagadnienia na poziomie średniozaawansowanym i zaawansowanym. Publikacja jest ceniona za szczegółowe i zrozumiałe komentarze w języku polskim, teraz jeszcze bardziej przejrzyste dzięki wyróżnionym przykładom i kolorom ułatwiającym nawigację.
Autor zwraca uwagę na błędy najczęściej popełniane przez Polaków uczących się języka niemieckiego oraz zagadnienia, które sprawiają Polakom szczególne trudności.
Część praktyczna zawiera bogate zestawy ćwiczeń wdrażających, automatyzujących i utrwalających poszczególne struktury gramatyczne. Repetytorium przeznaczone jest dla: uczniów szkół ponadpodstawowych przygotowujących się do egzaminu maturalnego z języka niemieckiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym, studentów i słuchaczy szkół wyższych, uczestników kursów językowych i osób przygotowujących się do egzaminów językowych, wszystkich zainteresowanych pogłębieniem wiedzy z zakresu zagadnień gramatyki języka niemieckiego.
Wersja interaktywna repetytorium: Kurs online jest w całości udźwiękowiony i wyposażony w mechanizm rozpoznawania mowy dla wybranych zadań otwartych.
Nauka możliwa online z platformy oraz online i offline z aplikacji. Oparty na metodzie SuperMemo system powtórek zadań interaktywnych ułatwia szybkie i gruntowne opanowanie materiału. Wersja online jest dostępna na platformie SuperMemo, pod adresem: supermemo.com. Można z niej korzystać używając różnych systemów operacyjnych (Android, iOS, PC, Windows) i wykorzystywać do tego celu kilka różnych urządzeń (np. telefon, tablet, komputer) naprzemiennie. Wszystkie postępy w nauce zostaną zapisane z możliwością odtworzenia na każdym nośniku, gdy tylko pojawi się taka potrzeba. Kurs interaktywny nie wymaga żadnych skomplikowanych operacji. Wystarczy, że kupisz podręcznik i zastosujesz się do poniższej krótkiej instrukcji:
1. Rejestrujesz się w SuperMemo
2. Klikasz przycisk: Aktywuj kurs z kodem
3. Przepisujesz kod aktywacyjny zamieszczony w Twoim zakupionym egzemplarzu i naciskasz przycisk "Zatwierdź"

Autor Stanisław Bęza
Oprawa miękka
Rok wydania 2023
Format 20,5x24,5
Data wydania 2023-11-14
Status Nowość
Wydawca PWN SZKOLNY
Stron 420
Wydanie 1