• Kategorie
  • Perfekt 1. Język niemiecki. Komplet Podręcznik + Zeszyt ćwiczeń + dostęp Mondly

Brak towaru
113.70
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 2-5 dni roboczych
Cena przesyłki 12
Paczkomaty InPost 12
InPost Kurier 14
Poczta Polska 19
Kurier DHL 19
Dostępność 0 szt.
ISBN 9788367838115

Podręcznik Perfekt 1 jest skierowany do uczniów szkół średnich i techników, którzy rozpoczynają lub kontynuują naukę drugiego języka obcego. Interaktywna wersja podręcznika z nagraniami audio i ćwiczeniami umożliwi uczniom samodzielną pracę. Komplet składa się z podręcznika i zeszytu ćwiczeń Perfekt 1, który pomaga trenować język niemiecki z wykorzystaniem ciekawych i praktycznych zadań. W skład kompletu wchodzi kod dostępowy do platformy MondlyWORKS.

Przejrzysta struktura podręcznika, który podzielony jest na 8 rozdziałów. Ponadto układ jednej strony odpowiada jednej jednostce lekcyjnej.

Ćwiczenia na mówienia „Und du?" pomagają oswoić się z językiem oraz nabrać pewności w formułowaniu myśli po niemiecku. Tematy dotyczą życia codziennego, przez co uczniowie mogą bez trudu wykorzystywać zdobytą wiedzę podczas lekcji, ale również podróży.

Ćwiczenia z gramatyki zawierają przejrzyste tabele, w których zebrane są najistotniejsze zasady.

Podręcznik posiada listy słownictwa „Wort fϋr Wort effektiv" i zwrotów „Deutsch im Gespräch", które pomagają w nauce oraz prawidłowej wymowie wyrazów. Dodatkowo nagrania słówek z interaktywnego podręcznika pozwalają na osłuchanie się z językiem oraz poprawną artykulację.

Uczniowie dzięki podręcznikowi Perfekt 1 mogą nauczyć się nie tylko nowego słownictwa oraz zasad gramatyki, ale również poznać kulturę niemiecką dzięki lekcjom „Land und Kultur", „LandLandeskunde Leute", „Alltag", „Geographie i Kultur".

Do podręcznika Perfekt 1dołączony jest kod dostępu do interaktywnej wersji książki, która zawiera nagrania audio, zadania do każdej lekcji oraz raporty podsumowujące ukończenie zadań.

Zeszyt ćwiczeń Perfekt 1 pozwala na utrwalenie słownictwa i gramatyki poznanych podczas lekcji niemieckiego.

Ćwiczenia zawierają przykłady wypowiedzi pisemnych oraz wskazówki, które tłumaczą jak rozwiązać zadanie.

Każdy rozdział zakończony jest podsumowaniem oraz powtórzeniem w formie praktycznych zadań.

Ćwiczenia gramatyczne i maturalne zostały dołączone do zeszytu ćwiczeń w formie dodatkowego zestawu, który uczeń może samodzielnie rozwiązać w domu.

Ciekawa forma praktycznych ćwiczeń z wykorzystaniem arkuszy pracy z filmami VOX POP.

Zeszyt ćwiczeń zawiera stałe elementy, takie jak „Wortschatz zum Mitnehmen", czyli zestawy zwrotów pomocnych podczas podróży. Są to minirozmówki, które będą przydatne podczas wycieczki do Niemiec.

Zestawy dodatkowych ćwiczeń gramatycznych oraz maturalnych - „Grammatik extra i „Deutsch effektiv".

Do zeszytu ćwiczeń Perfekt 1 dołączony jest kod dostępu do interaktywnej wersji ćwiczeniówki, która zawiera nagrania audio, zadania do każdej lekcji oraz raporty podsumowujące ukończenie zadań.

Autor Opracowanie Zbiorowe
Format 21x29,7
Data wydania 2023-08-02
Status Nowość
Wydawca PEARSON